pátek 1. července 2016

Kuk z Londýna

Ahoj lidičky!!!


Tak jak se všichni máte? Strašně dlouhou dobu jsem se neozvala jinak, než na Fb stránce. Takže nastal čas to změnit a zase začít komunikovat a psát recenze 😉


Mnozí z Vás zaregistrovali,že jsem zmizela z Čech a momentálně se na dobu neurčitou, zdržuji ve Velké Británii, přímo v samotném Londýně.


Důvody byly různé, ne zcela jednoduché, ale život je prostě takový. Nikdy nevíte co od něj čekat a kam Vás zavede. Takže se snažím ze všeho brát jen to pozitivní a žít dál.
Mno a co to znamená pro blog? V první řadě obnovuji tuto spící stránku. V další, můžete očekávat recenze na knihy vydané v anglickém jazyce. I když frekvence nebude nijak závratná, jelikož čtení v ní, mi jde skutečně o poznání pomaleji, než v češtině .


Řekla bych, že mnohem častěji bude chvástačka a různé články o zdejších poměrech, nákupech, knihovnách a vše co se točí okolo. Jak a kde a za kolik se dají pořídit jaké knihy a v jakém stavu. Vyrazím na další výlet a články Vám proložím fotkami a příběhy, co Vy na to? Bude Vás to zajímat?Co se týče videií, nebudu nic prozatím slibovat, až se zadaří, určitě to poznáte .
Tak jako info článek stačí ne? 😝  Jdu zatím studovat notebooko-tablet z kterého budu aktivní a zjištovat, jak se k tomu sakra dá napojit tel abych stáhla fotky???  😃 


Mějte se krásně a brzy se budu těšit na Vaše reakce a případné otázky.
Žádné komentáře:

Okomentovat