úterý 25. března 2014

Časová indispozice....
Tak od cca prosince jsem ve fázi útlumu… Nejde ni o to, že bych nečetla, ale není čas sedět u Pc a sepisovat recenze… Jsem časově i prostorově omezená svým nejmenším přírůstkem, který je značně rozmazlen, jelikož si toto poslední mateřství hodlám velice užít!!! Protože už vím, že čas uteče neskutečně rychle a pak si jen stýskám, kam se podělo to miminko….

Další překážkou je, že jsem za celou dobu cca 4 měsíců nenahradila vytopenou klávesnici, která mi jaksi vynechává nějaké klávesy, a opravy na klávesnici na obrazovce jsou na moje nervy moc….
 
Rozhodně to však neznamená, že bych nečetla!!! Recenze si poctivě sepisuji do „Deníčku“. Takže jakmile se naskytne o něco víc času a dokopu se koupit klávesnici, budu postupně přepisovat do blogu a dohánět resty…

Takže jako další bod jsou i nějaké přírůstky a i přes veškerý šok lidí co mi znají, dokážu sedět u tabletu nebo si na kulisu pustím sem tam nějaký ten seriál, a že se už i povedlo mě zviklat natolik, že sedím a netrpělivě vyhlížím další díl!!! A jaké že to seriál jsou? Na to si počkejte, až sesmolím další článek/ky o nich.

Mno to by bylo asi tak vše k vysvětlení zamrznutého blogu… Rozhodně jsem se nevzdala, pokrčovat budu celá divá jen, co si na to udělám podmínky. Nyní se hlavně rozmazluju svým synátorem….