pondělí 14. dubna 2014

Chicago Fire

Chicago Fire


Drama z prostředí elitní požární a záchranné jednotky v Chicagu.
Tenhle seriál byl otevřen skutečné náhodou… viděla jsem n webu reklamu na nějaký díl… tak jsem ho otevřela a už se ho nepustila… Sledován epizod jedna z druhou to bylo neskutečný… teď už čekám na díly, co teprve vyjdou v originále  celá natěšená čekám že je zpřístupní…

Nevím, jestli jsem ž taková citlivka, ale u několik dílů jsem zatlačovala slzy… Příběh lidi, kteří se ocitli v nebezpečí,  a  to nejen s ohněm, ale i uvíznutí, pád, sebevražd a další situace…  Do záchranné jednotky patří cisterna, kterou vede Casey, zásahová jednotka pod vedením Severida, ti mají za úkol vyprošťování, slaňování, bourání a  tomu podobné úkol, Pak je záchranka, většinou jede i ve svém vozidle Velitel Boden, který vše řídí.POSTAVY

Brian "Otis" Zvonecek


Hasič Brian „Otis“ Zvonecek je členem jednotky poručíka Caseyho č. 81. Po uchazeči Peterovi Millsovi je služebně nejmladší. Jeho přezdívka Otis pochází z jeho role při kontrole výtahů při požárech. Jeho snem je řídit kamion. Má svůj vlastní podcast, kde mluví o životě na hasičské stanici.


Christopher Herrmann


Hasič Christopher Herrmann ze zásahového vozu 81 je rodinně založený muž a samozvaný podnikatel všeho druhu. Má velkou rodinu.

Gabriela DawsonGabriela Dawson je záchranářka a členka posádky Ambulance 61. Dawson je nezávislá žena, která často dělá to, co považuje za správné, a nehledí při tom na své kariérní následky. Má velkou slabost pro Caseyho, ale její srdce nezíská jen on….


Joe CruzJoe Cruz je řidič kamionu 81, který se snaží dávat pozor na svého mladšího bratra Leona, když se zapletl s gangem a za každou cenu se mu snaží pomoci. Ale bohužel ne vždy v mezích zákona.

Kelly Severide
Kelly Severide je velící poručík záchranného oddílu 3. Je to můj favorit.  Největší slabost mám pro něj… „Zlý“ kluk s dobrým srdcem.
Leslie ShayZáchranářka Leslie Shay je řidička ambulance 61. Je to 100% lesbička a nejlepší kamarádka Kellyho… Její životní pout je celkem zajímavá.Matthew CaseyMatthew Casey, silný, intuitivní poručík, který se stále vypořádává se ztrátou jednoho ze svých mužů a potýká se s problémy ve vztazích. Připadá mi uzavřený, Nijak neokouzlil.


Peter Mills
Peter Mills jde ve stopách svého otce, a tak se stane uchazečem hasičské stanice 51. Milý kluk, který se ze štěňátka mění v muže…..


Randy "Mouch" McHolland
Randy „Mouch“ McHolland, člen vozu č. 81, slouží také jako zástupce odborů pro členy stanice, když čelí disciplinárnímu řízení. Jako boční práci dělá ochranku.
Velitel Wallace Boden je zjizvený veterán z hasičského sboru. Může se pyšnit
neochvějnou oddaností a loajalitou hasičů a záchranářů, kteří pracují pod jeho velením. Za každou cenu se snaží bojovat za své lidi. Rozhodně šéf, kterého by bral každý!!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat